OSM Nowy Sącz
OSM Facebook OSM szukaj na stronie

Szukaj

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

Firma

OSM Nowy Sącz to jeden z największych w małopolsce, nowocześnie zarządzany zakład mleczarski, którego podstawową działalnością jest skup i przetwórstwo mleka. Zgromadzone doświadczenia i wiedzę łączymy z nowymi technologiami, koncentrując się na uzyskaniu najwyższej jakości produktu.

  • półprodukty z czystych ekologicznie terenów górskich
  • ponad 500 lokalnych dostawców
  • najwyższe standardy higieniczno-sanitarne
  • wysoka jakość i naturalna zdrowotność

 

Tradycyjne receptury, nowoczesne technologie

Skupowany surowiec trafia do naszego zakładu w Nowym Sączu. Tygodniowo przez naszą firmę przepływa do 300 tys. litrów mleka, które przetwarzamy według tradycyjnych receptur, lecz z użyciem nowoczesnych technologii.

 

1

Mleko
spożywcze

2

Galanteria
mleczarska

3

Sery
twarogowe

4

Sery żółte
przysmaki serowe

5

Masło

Sprawdź gdzie dostarczane są nasze produkty! Znajdź nas.

Od 2006 roku Spółdzielnia posiada Certyfikat zgodności na produkcję wyrobów ekologicznych BioCert. Wytwarzamy ekologiczne mleko, organiczną śmietanę, maślankę, kefir i wędzone sery, które trafiają na półki sklepów ze zdrową żywnością w całej Polsce.
Stanowią one ok. 7% całej naszej oferty.
 

Produkty naszej Firmy (konwencjonalne, jak i ekologiczne) są dostępne nie tylko na rynku lokalnym, ale również – dzięki wejściu do sieci hipermarketów i sklepów ze zdrową żywnością – na terenie całego kraju. Kompleksowe strategie marketingowe, wysoka jakość, walory smakowe i spożywcze naszych wyrobów sprawiają, że cieszą się one uznaniem konsumentów również w krajach Unii Europejskiej takich jak: Niemcy, Węgry, Włochy, Słowacja i Czechy.

OSM o nas

Lokalnie prowadzimy sprzedaż hurtową wyrobów mleczarskich i innego asortymentu spożywczego poprzez własną hurtownię zlokalizowaną w Nowym Sączu.

OSM o nas

Jakość - od gospodarstwa po opakowanie

Od lat priorytetem naszej Firmy jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, dlatego podejmujemy szereg działań, które pomagają w osiągnięciu celu.