OSM Nowy Sacz
OSM Facebook OSM szukaj na stronie

Szukaj

OSM Waniliowa nowość: Masa naleśnikowa

Aktualnosci OSM

2018.12.14

Waniliowa nowość: Masa naleśnikowa

Naleśniki z białym serem to klasyka polskiej kuchni, smak przywołujący wspomnienia dzieciństwa i ucztowania w rodzinnym gronie, do którego chętnie wracamy. W szybkim przyrządzeniu dania pomoże nasza masa naleśnikowa.

Z jednej strony proste i szybkie w przygotowaniu, z drugiej – wyśmienite. Mowa o naleśnikach z białym serem. Niezależnie od tego, czy podamy je w wersji minimalistycznej – posypane cukrem pudrem, czy dodamy do nich świeże owoce i udekorujemy bitą śmietaną – będą lekkim i pożywnym daniem obiadowym lub deserem.

Dlatego, z myślą o wszystkich miłośnikach tej klasycznej potrawy, nasi eksperci wzięli najlepszy twaróg z górskiego mleka i połączyli z maślanką. Do tego nuta wanilii i w ten sposób powstała nasza najnowsza propozycja – kremowa i delikatna „Masa naleśnikowa”, z której szybko przyrządzimy perfekcyjny obiad lub deser dla całej rodziny. Zapakowana w poręczne, plastikowe wiaderko, jest łatwa do przechowania i wystarczy na niejednego naleśnika. Znajdziecie ją Państwo w wybranych dyskontach spożywczych i supermarketach w całym kraju, jak również w naszym przyzakładowym sklepie firmowym w Nowym Sączu.

OSM Waniliowa nowość: Masa naleśnikowa